Klaudia i Karol to kolejna para, która nam zaufała. Wcześniej spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej, którą zrobiliśmy w ich okolicy, w której sami mieszkamy, więc czuliśmy się jak u siebie.

Ślub odbył się w dobrze znanej nam Parafii Miłosierdzia Bożego w Koninie. Piękny, przestronny, nowo wybudowany kościół, zrobił na nas duże wrażenie. Początek czerwca był wyjątkowo ciepły. W dniu ślubu  pogoda była jak na zamówienie, słonecznie,  bez żadnej chmurki, a gorącą atmosferę można było odczuć już od przygotowań, mimo początkowego stresu, który towarzyszy chyba większości par, wszystko odbyło się zgodnie z planem, a zabawa trwała do białego rana.

Wesele odbyło się w Białym Dworze, w miejscowości Biała Panieńska. Duży, zadbany obiekt, mieszczący kilka sal weselnych i piękny teren wokół sali, to idealne miejsce na zabawę. Spokojna okolica, sąsiedztwo łąk i lasów to idealne miejsce na krótki, romantyczny plener, który też udało nam się zrealizować i to w blasku zachodzącego słońca. Zawsze namawiamy nasze Pary na krótki plener w dniu wesela, to idealny moment na chwile oddechu, kilka spojrzeń, dotyk, czułe słówka to wystarczy, aby mieć cudowną pamiątkę na długie lata.