Cześć!

Miło Was tu widzieć. Jesteśmy Ewelina i Arek, prywatnie małżeństwo z małym stażem i dwójką małych dzieci. Zawodowo zajmujemy się fotografią i filmem ślubnym, a także innymi projektami, które nas zaciekawią. Lubimy pić ciepłą kawę i spędzać czas poza domem w nowych, nieodkrytych dotąd miejscach, dlatego też na wakacje nigdy nie jedziemy w to samo miejsce. Ja jestem z tych bardziej romantycznych, a on z tych typowo rozważnych, twardo stąpający po ziemi, dlatego też tworzymy zgrany duet, zarówno w domu, jak i w pracy.

Nasza przygoda z aparatem zaczęła się dość spontanicznie. Pierwszy aparat odkrył Arek, kiedy to na jednym z wesel, jako gość, podszedł do fotografa i zainteresował się jego lustrzanką. To, co zobaczył wywarło na nim duże wrażenie, dlatego postanowił prawie wszystkie swoje oszczędności wydać na swoją pierwszą lustrzankę. Szczerze, to trochę mnie to przeraziło, ale wkrótce potem sama zaraziłam się chęcią fotografowania dosłownie wszystkiego, co mnie otacza, a kiedy pojawiły się na świecie nasze dzieci, okazji do fotografowania było naprawdę bardzo dużo, i tak zaczęła się nasza przygoda z fotografią.

Po pewnym czasie mojemu mężowi fotografia już sama nie wystarczała i zainteresował się filmem, i tak mamy teraz mały podział w interesie.

To, co dla nas ważne w fotografii to spontaniczność, dlatego lubimy działać trochę z ukrycia, gdy nikt nas nie widzi, wtedy powstają najciekawsze kadry pozbawione pozowania, w pełni naturalne i piękne. Uwielbiamy zatrzymywać na fotografiach wszelkie detale, które wkomponowane w całą historię nadają jej spójności i niepowtarzalnego uroku. Możliwość uczestniczenia w czyimś najważniejszym albo z jednym z najważniejszych dni w życiu to dla nas zawsze ogromne wyróżnienie, dlatego zawsze staramy się dać z siebie jak najwięcej, abyście po otrzymaniu materiału mogli powiedzieć „wow”.

Podczas dnia ślubu lubimy z Wami wypić kawę, porozmawiać, jeśli jest taka potrzeba, coś doradzić, być blisko, ale i obok, aby sfotografować to, co na pierwszy rzut oka jest niewidoczne. Dokumentowanie prawdziwych emocji to jest to co napędza nas do działania i ciągłego doskonalenia. Każdy gest ma dla nas znaczenie, każdy uśmiech i łza, wszystko to, co się dzieje w tym wyjątkowym dniu nie ujdzie naszej uwadze, bo wierzymy, że dzięki temu, później jak już opadną emocje i powrócicie do tych zdjęć za parę dni, tygodni czy lat, doskonale się w nich odnajdziecie i przypomnicie sobie wszystkie te uczucia, jakie Wam wtedy towarzyszyły.