Wesele w Bagatelce - Miłosław

Ślub i uroczystość weselna to wyjątkowa chwila w życiu każdej Młodej Pary, dlatego warto wybrać miejsce Bagatelka, które da niesamowitą oprawę tej wyjątkowej uroczystości. Chcemy Wam zwrócić uwagę na miejsce, niezwykle urokliwe, w którym każda uroczystość, a tym bardziej wesele, nabierze niezwykłego uroku.

Wyjątkowa jest na pewno sama lokalizacja, w samym centrum lasu, co powoduje, że przebywanie tam jest niezwykłym doznaniem. Cisza, spokój i mnóstwo zieleni wokoło, to wszystko sprawia, że człowiek nie czuje tam żadnego stresu ani zmęczenia.

Cała architektura tego budynku hotelowego została specjalnie wzbogacona o elementy rustykalne, które idealnie się komponują z otoczeniem.

Centrum Bagatelka może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w organizacji przyjęć weselnych, co pozwoli uczynić ten dzień bezstresowym i jeszcze bardziej niezapomnianym dla każdej Pary Młodej, która wybierze właśnie to wyjątkowe miejsce na swoją uroczystość.

Istotne jest również to, że na miejscu można skorzystać z dyplomowaną konsultantką ślubną, która specjalizuje się w organizowaniu zarówno przyjęć na kilkaset osób, jak i kameralnych uroczystości. Dzięki temu Młoda Para zyskuje pewność i spokój, że przygotowania, ich wymarzonego przyjęcia, zostaną dopięte na ostatni guzik.

Konsultantka na podstawie szczegółowej rozmowy zapewni pomoc w doborze:

  • właściwego florysty
  • profesjonalnego stylisty
  • sprawdzonej oprawy muzycznej
  • transportu dla gości
  • animatorki do opieki nad dziećmi
  • realizacji marzeń i oryginalnych pomysłów
  • wynajęcia bryczki lub jednego z naszych kultowych aut.
bagatelka

Do dyspozycji gości jest duża klimatyzowana sala na ok. 100 osób, klimatyzowana sala balowa na ok. 250 osób, specjalne ceny na pokoje dla gości weselnych do 80 osób.

Fotograf Ślubny Bagatelka

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

bagatelka

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 4000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.