Wesele w Dworze Droblin - Leśna Podlaska

Wesele w bardzo klasycznym stylu, w pięknej oranżerii, pełnej elegancji i uroku może odbyć się tylko w Dworze Droblin w miejscowości Leśna Podlaska. Niewątpliwie istotny jest fakt, że sala ta mieści się blisko głównej drogi prowadzącej z Warszawy, na trasie autostrady A2. Ale to nie wszystko, cały kompleks Dwór Droblin oferuje wiele więcej.

Ten duży obiekt hotelowy robi wrażenie. Do dyspozycji przyszłych par młodych są dwie piękne sale, elegancka oranżeria, która pomieści ok. 100 osób oraz sala biesiadna na ok. 300 osób. Eleganckie stoły oraz cała oprawa florystyczna, sprawiają, że przyjęcie weselne nabiera tutaj wyjątkowego znaczenia i uroku. Wystrój sali zadowoli najbardziej wymagających klientów. Menu weselne w sali biesiadnej rozpoczyna się od 200 zł, a w oranżerii od 270 zł i może być rozbudowane wedle upodobań klienta. Oprócz pięknych pokoi hotelowych można również tutaj skorzystać ze strefy relaksu, w której znajdziemy: saunę, zabiegi SPA, seans w Ruskiej Bani i Balii z hydromasażem dla Pary Młodej  oraz dwa zabiegi w SPA dla Pary Młodej.

Jeśli zdecydujecie się tutaj na organizację swojego wesela, to możecie być pewni, że będzie to wyjątkowe przeżycie. Możecie zorganizować tutaj ślub na świeżym powietrzu, z wyjątkową oprawą pięknej przyrody i dzięki wszelkim otaczającym detalom, sprawi, że będzie to ślub jak z bajki.

Na piętnastu malowniczych hektarach znajdziecie do dyspozycji restaurację, spa&wellness, dwie sale weselne, salę bankietową, stadninę koni oraz hotel przy dworze dla gości. Jako przyszła Para Młoda możecie decydować o wystroju sali i całego menu nie zapominając o oprawie florystycznej i muzycznej. Możecie skorzystać z opieki konsultanta.

Elegancko czy bardziej biesiadne?

Do dyspozycji macie dwie sale, jedna elegancka Oranżeria z pięknym ogrodem, oraz druga sala Biesiadna, wykonana z bali w stylu rustykalnym. Obie mają swój klimat, także jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta. Wybór należy do Was, który styl, jest bliższy waszemu sercu.

Niepowtarzalna sala Biesiadna jest idealnym miejscem na zorganizowanie wesela na luzie i świeżym powietrzu lub w formie tradycyjnej na jednej z sal. Decyzja należy do Was, a jest w czym wybierać. Menu wesele zaczyna się od 195 zł za osobę i może zostać rozbudowane według własnych upodobań.

Jeśli wolicie wesele z rozmachem, do Waszej dyspozycji jest piękna sala Oranżeria, utrzymana w waniliowej kolorystyce, z widokiem na piękny dworski ogród oraz stawy, która pomieści do 100 osób. Jeśli natomiast planujecie większe wesele, jest również możliwość wynajęcia sali Biesiadnej, która w wyjątkowy sposób ugości do 300 osób przy prostokątnych stołach i 180 osób przy okrągłych stołach.

Fotograf Ślubny Dwór Droblin

To wyjątkowe miejsce, zasługuje, aby w niezwykły sposób uwiecznić je na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że sfotografujemy wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu. Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

dwor

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.