Wesele w Dworze Złotopolska Dolina w Zakorczymiu

Dwór Złotopolska Dolina to możliwość zorganizowania wesela rodem z „Pana Tadeusza”. Bliskość Warszawy i lotniska w Modlinie sprzyja, aby to miejsce stało się idealnym miejscem na zorganizowanie wesela dla gości, którzy dojeżdżają z różnych stron Polski czy świata.

Ten niezwykłe piękny obiekt dysponuje przestronnymi pokojami, dobrze wyposażonymi z łazienką i balkonem.
Można tutaj zorganizować ślub swoich marzeń, niezwykle klimatyczny i elegancki.

Do dyspozycji jest sala bankietowa dla 200 osób oraz kameralna do 50 osób, więc każdy znajdzie cos dla siebie.

Ponadto Dwór posiada taras zewnętrzny o powierzchni 250m2, gdzie można podziwiać niesamowicie piękną przyrodę, która roztacza się wokół Dworu.

Kuchnia serwuje przepyszne dania, które zadowolą wszystkich gości i sprawią, że wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany.

Warto zdecydować się na wesele w tym miejscu, bo cała obsługa, jak i okoliczności przyrody tworzą niesamowity klimat, który później na fotografiach prezentuje się wręcz bajecznie.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Cały dwór można wynająć na wyłączność, więc nie będzie możliwości, aby ktoś z zewnątrz przeszkodził nam w uroczystości, ponieważ cały obiekt jest ogrodzony.

Fotograf Ślubny Dwór Złotopolska Dolina koło Warszawy

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.