Wesele w Endorfinie Foksal - Pałac Zamoyskich w Warszawie

Ta niezwykła Restauracja Endorfina Foksal znajduje się w samym centrum Warszawy, a co więcej jest oazą spokoju i elegancji. Niezwykły Pałac Zamoyskich został wzniesiony w 1879 roku przy ulicy Foksal, jest ogromny i niesamowicie piękny, warto zagłębić się w jego historię i odkrywać jego wnętrze.

To tutaj odnajdziecie bardzo stylowe wnętrza, które jednocześnie zostały wymieszane z nowoczesnością, wszystko ze smakiem i na najwyższym poziomie. Otoczenie samego pałacu robi ogromne wrażenie i jest idealnym miejscem do stworzenia klimatycznego przyjęcia weselnego. Ogród daje mnóstwo możliwości, które warto wykorzystać i zaadaptować tak, aby każdy mógł poczuć się tutaj wyjątkowo.

Jeśli marzy wam się ślub jak z bajki, to jest to idealne miejsce, które sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom. Endorfina oferuje swoim Parom Młodym, aż 4 różne sale, w których można zorganizować przyjęcie weselne.

Jednym z nich jest całoroczna oranżeria, która daje niesamowite możliwości, aby każdy zorganizowany tutaj ślub był niesamowitym wydarzeniem.

W jej wnętrzu znajdują się stare drzewa, których korony rozpościerają się ponad dachem przeszklonego budynku, to w połączeniu z naturalnym dodatkami w stylu boho sprawią, że poczujecie się tutaj jak w zaczarowanym bajecznym ogrodzie.

Kolejne miejsce to biały, ogromny namiot ustawiony w ogrodzie z widokiem na budynek Pałacu Zamoyskich. Jeśli marzycie o iście pałacowym stylu wesela, to do dyspozycji macie historyczne, sale pałacowe, które w połączeniu z efektownym tarasem daje niesamowity efekt wesela w stylu glamour.

Kolejnym miejsce do stworzenia niezwykłego wydarzenia, jakim jest ślub, jest przeszklona sala konferencyjna z wyjściem do ogrodu, idealne miejsce do organizacji mniejszego, bardziej kameralnego wesela w gronie najbliższych osób.

O cały wystrój tego niebanalnego kompleksu dba Joanna Sobierajska, która wraz ze swoim zespołem dba o to, aby wasz wyjątkowy dzień był taki, jak sobie wymarzycie. Jej doświadczenie jest ogromne, zna możliwości, jakie daje Endorfina i na pewno dołoży wszelkich starań, aby wystrój sal był niesamowity i robił wrażenie.

Ślub plenerowy w ogrodzie w centurm Warszawy

Nie bez znaczenia jest również fakt, że ten wyjątkowy, zadbany w najmniejszym szczególe ogród, mieści się w samym centrum Warszawy, co ogromnie ułatwia zebranie gości nawet z najdalszych zakątków Polski, czy świata. To idealne miejsce na ślub i wesele w plenerze, a organizacja dla nas to sama przyjemność.

Oferowana kuchnia, jest również na najwyższym poziomie, na jej czele stoi doświadczony kucharz, który tworzy niesamowite dania, które zadowolą podniebienia nawet tych najbardziej wybrednych klientów. Warto się o tym przekonać. Cena za osobę wynosi 369 zł.

Fotograf Ślubny Endorfina Foksal w Warszawie

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.