Wesele w Hotelu Atut - Licheń Stary

Ten wyjątkowy Hotel Atut znajduje się w Licheniu Starym, w sąsiedztwie największej bazyliki w Polsce i jest to największe Centrum Konferencyjne w Wielkopolsce.

Oferuje aż 125 pokoi gościnnych, a jego otoczenie to ponad 4 hektarowy zadbany teren, który zaprasza swoich gości do skorzystania z imprez plenerowych. Hotel udostępnia chatę grillową, która jest w stanie pomieścić ok. 150 osób, namiot, na kameralne imprezy plenerowe, a także hale namiotowa o powierzchni 525 m2.

Jakby tego było mało hotel ten posiada dostęp do pomostu w Licheniu Starym, można stworzyć tu niezwykle klimatyczną uroczystość plenerową, która zachwyci wszystkich gości.

Jezioro, las, mnóstwo zielonego, zadbanego terenu to wręcz wymarzone miejsce na ślub w tylu boho, niezwykle ostatnio popularny, bo nadający specyficznego, sielskiego klimatu, bez nadęcia i sztuczności.

Co więcej, jeśli ktoś ma ochotę hotel Atut zaprasza do korzystania z basenu, jacuzzi solankowego oraz strefy saun, czy można chcieć czegoś więcej? w połączeniu z przepyszną kuchnią, która jest tam serwowana, miejsce to spełnia wymogi najbardziej wybrednej klienteli.

Menu weselne rozpoczyna się tu już od 220 zł/os. Jeśli zdecydujecie się na wesele w tym urokliwym miejscu możecie, oprócz pleneru, wybrać jedna z dwóch pięknych sal weselnych, jedna z nich pomieści nawet do 250 osób, a mniejsza jest idealna dla mniejszych uroczystości, do 100 osób. Na wasze życzenie sala zostanie przystrojona żywymi kwiatami, które nadadzą niezwykłego uroku.

Na miejscu jest też możliwość wypożyczenia auta do ślubu Triumph TR7. Para Młoda otrzymuje w prezencie, wygodny, piękny apartament, w którym już jako małżeństwo może spędzić swoja pierwszą wspólną noc.

Fotograf Ślubny Licheń Stary

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.