Wesele w Hotelu Biały Dwór - Biała Panieńska

Wesele w bardzo klasycznym stylu, to decyzja może być tylko jedna, a dokładnie Biały Dwór, który znajduje się w miejscowości Biała Panieńska, niedaleko Konina. Niewątpliwie istotny jest fakt, że sala ta mieści się przy głównej drodze prowadzącej do Kalisza, na trasie 25. Do wyboru mamy dwie duże przestronne sale, pełnej elegancji i uroku.

Ten duży obiekt hotelowy robi wrażenie. Do dyspozycji przyszłych par młodych są dwie piękne sale, platynowa, która pomieści ok. 170 osób oraz bankietowa na ok. 250 osób.

Okrągłe, eleganckie stoły, oraz cała oprawa florystyczna, sprawiają, że przyjęcie weselne nabiera tutaj wyjątkowego znaczenia i uroku. Wystrój sali zadowoli najbardziej wymagających klientów. Menu weselne rozpoczyna się od 185 do 230 zł i może być rozbudowane wedle upodobań klienta.

Obiekt położony jest blisko lasu. To idealne miejsce na relaks. W dniu ślubu możecie zaplanować sobie czas na krótką sesję w trakcie wesela. Zachód tutaj jest po prostu piękny.

Oprócz pięknych pokoi hotelowych można również tutaj skorzystać ze strefy relaksu, w której znajdziemy: saunę, jacuzzi oraz bilard.

Fotograf Ślubny Biały Dwór

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.