Wesele w Hotelu Jakubus w Jakubowicach

To wyjątkowe miejsce jakim jest Hotel Jakubus daje niezwykle wiele możliwości. W miejscowości Jakubowice koło Namysłowa znajduje się niepowtarzalne miejsce na ślub jak z bajki. Możecie tutaj zorganizować ślub, o jakim marzycie, zarówno taki w stylu glamour, w pałacowym klimacie, jak i sielski, klimatyczny ślub w stylu boho w hotelu za parkiem, skąd rozprzestrzenia się niezapomniany widok na pastwiska koni.

Miejsce to dysponuje aż 4 różnymi salami, które w pełni zaspokoją wymagania przyszłej Pary Młodej. Doskonałe menu będzie uwiecznieniem niezapomnianych chwil, jakie tam spędzicie. Szef kuchni dołoży wszelkich starań, aby potrawy nie tylko wyglądały, ale przede wszystkim wyjątkowo smakowały.

Przestronna stodoła to idealne miejsce na typowo sielskie wesele, piękne widoki, szum lasu to wszystko sprawia, że wesele, które się tutaj odbędzie, zostanie w pamięci na długo. To wyjątkowo klimatyczne miejsce zostanie wyeksponowane tak, jak chcecie, dzięki detalom, jakie przyozdobią każdą z sal, jakimi dysponuje hotel.

Odpowiednio dobrane oświetlenie, kwiatowe dekoracje na to wszystko możecie liczyć, dodatkowo zadbany teren parku to idealne miejsce na krótką sesję podczas wesela, zachód słońca, las, konie to wręcz wymarzone to do wyjątkowych fotografii.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Przestronne pokoje ugoszczą gości weselnych i zapewni chwile relaksu Parze Młodej, a doświadczenie managera obiektu sprawi, że poczujecie się zaoopiekowani pod każdym względem.

Fotograf Ślubny Hotel Jakubus w Jakubowicach

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.