Wesele w Jaworowym Dworze w Zakorczymiu

Hotel Jaworowy Dwór to miejsce na zorganizowanie wymarzonego ślubu i wesela w spokojnym otoczeniu. Możecie być pewni, że organizując swoje wesele w Jaworowym Dworze, goście zapamiętają tą wyjątkową atmosferę jaka tu panuje. Wspaniałe wesele w ogrodzie lub eleganckiej sali ? Jak najbardziej, mamy taką możliwość, a wybór pozostaje po stronie Pary Młodej. Klimatyczne miejsce, cudowna sceneria, ekskluzywny namiot oraz basen w malowniczym ogrodzie.

Ten duży obiekt Jaworowy Dwór robi wrażenie. Do dyspozycji przyszłych par młodych są dwie sale na zabawę weselną, mniejsza elegancka z parkietem, która pomieści 50 osób oraz druga, a dokładnie to ekskluzywny namiot zlokalizowany w malowniczym ogrodzie.

Eleganckie stoły pokryte białymi obrusami i cała oprawa florystyczna, sprawiają, że przyjęcie weselne nabiera tutaj wyjątkowego znaczenia i uroku. Wystrój namiotu i sali restauracyjnej, zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wykwintne menu weselne rozpoczyna się od 280 zł, do 330 zł i może być rozbudowane wedle upodobań klienta.

Jeśli zdecydujecie się tutaj na organizację swojego wesela, to możecie być pewni, że będzie to wyjątkowe przeżycie. Dla pary młodej mamy prezent w postaci romantycznego apartamentu na noc poślubną, oraz voucher na rocznicowy pobyt z kolacją i butelką wina.

Animacje dla dzieci na świeżym powietrzu, z wyjątkową oprawą pięknej przyrody i dzięki wszelkim otaczającym detalom, sprawi, że będzie to ślub jak z bajki. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wesel i posiadamy w ofercie także dekoracje florystyczne, które będę tworzyły jedną całość.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Organizacja ślubu plenerowego Jaworowym Dworze to czysta przyjemność, a jeśli marzysz o nim, to koniecznie zapytaj nas o szczegóły. Ogród i całe otoczenie jest stworzone do takich ceremonii zaślubin. W ofercie posiadamy także bar z obsługą barmańską, animacje dla dzieci, projekcje multimedialne, foto budkę.

Nasz ogród to również piękne kwiaty, zadbany teren to idealne miejsce na krótką sesję podczas wesela, czy cudny zachód słońca, to wręcz wymarzone miejsce do wyjątkowych fotografii.

Fotograf Ślubny Jaworowy Dwór Zakroczym

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.