Wesele w Hotelu Pałac Czarny Las

Ten wyjątkowy obiekt hotelowy Pałac Czarny Las znajduje się w pięknej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Woźniki. Całkowicie odrestaurowany Pałac pochodzi z początku XX wieku, a dziś to wyjątkowy zadbany hotel, który może stać się pięknym tłem dla waszego wesela.

Hotel ten oferuje aż 116 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych, przestronnych pokojach gościnnych. Każdy gość, który będzie miał okazję spędzić tutaj noc, na pewno długo ja zapamięta. Pokoje te przenoszą nas, w inny wymiar nie tracąc przy tym funkcjonalności i dobrego gustu.

Otoczenie hotelu to rozległy, piękny park z zabytkowym drzewostanem, który dodatkowo potęguje urok ten wyjątkowego miejsca.

Restauracja hotelu to również wyjątkowe miejsce. Wystrojem idealnie wpasowuje się w stylistykę hotelu, a dodatkowo można tu naprawdę smacznie zjeść.

Doświadczenie personelu sprawia, że każde wesele, które się tu odbędzie, będzie perfekcyjnie przygotowane, a serwowane dania zaskoczą nawet tych najbardziej wymagających gości. Od samego początku będzie Wam towarzyszyć specjalny doradca, który pomoże zorganizować i doradzi w każdej kwestii związanej z organizowaniem wesela w tym wyjątkowym miejscu.

Przed zorganizowaniem wesela będziecie mogli degustować menu weselne, dzięki czemu dobierzecie wszystkie dania według własnych upodobań. Dla nowożeńców hotel zagwarantuje bezpłatny apartament, w którym spędzicie pierwszą noc poślubną, a za rok otrzymacie specjalne zaproszenie, aby w tym samym miejscu świętować swoja pierwszą rocznicę ślubu.

Fotograf Ślubny Czarny Las

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.