Wesele w hotelu Royal w Modlinie

Hotel Royal to miejsce, gdzie jest możliwość zorganizowania ślubu i wesela w plenerze. Już na samym wejściu widać biały namiot postawiony na środku ogrodu. Bliskość Warszawy i lotniska w Modlinie sprzyja, aby ten obiekt, stał się idealnym miejscem na zorganizowanie wesela dla gości, którzy dojeżdżają z różnych stron Polski czy świata.

Otoczenie hotelu Royal jest równie dobrze zadbane i pielęgnowane tak jak i jego wnętrze. To idealne miejsce na letni plenerowy ślub, który zachwyci wszystkich gości. Same wnętrza hotelu są idealnym miejscem na przygotowania pary młodej, Ten styl sprawia, że każdy ślub tutaj zorganizowany to będzie niezapomniane wydarzenie.

Do waszej dyspozycji jest aż 36 stylowych pokoi dla ponad 80 osób, można tutaj śmiało zorganizować wesela na ponad 100 osób. Możecie liczyć na profesjonalną pomoc menadżera, który wysłucha i spełni praktycznie każde wasze oczekiwania, zadba o dodatki, będzie czuwać nad wszystkim, abyście wy mogli rozkoszować się tym miejscem i sobą.

Hotel oferuje trzy pakiety menu, ceny zaczynają się od 230 zł do 285 zł za osobę. Dla tych, którzy cenią sobie czas i finanse, powstał pakiet czwarty, który zawiera w sobie kompleksową organizację całego ślubu i wesela, w cenie 599 zł za osobę.

Ślub plenerowy w hotelu Royal w Modlinie

Oczywiście sami dobierzecie menu, według waszych oczekiwań, kucharz zadba o to, aby każde danie wyglądało wyjątkowo i przede wszystkim smakowało niesamowicie. Jeśli planujecie zorganizować wesele na ponad 100 osób, to otrzymacie 5 pokoi gościnnych gratis. Otrzymacie też specjalną cenę od 150 zł za pokój dwuosobowy ze śniadaniem. A to nie koniec, dla pary młodej jest też apartament ze śniadaniem następnego dnia.

Hotel Royal ma duże doświadczenie w organizacji wesel i jeśli będziecie chcieli skorzystać z tej wiedzy, śmiało pytajcie o wszystko tj.: dekoracje florystyczne, ozdoby na stołach, czy słodki tort.

Jeśli jesteście już narzeczonymi i niebawem odbędzie się ślub, to jest okazja, aby skosztować tego luksusu jeszcze przed weselem, a mam na myśli wieczór panieński czy kawalerski. Hotel posiada specjalnie przygotowana oferta i menu, warto to przemyśleć.

Fotograf Ślubny hotel Royal Modlin

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

hotel

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.