Wesele w Hotelu Venecia Palace w Warszawie

Wenecja w Warszawie, tak to możliwe! To niezwykłe miejsce Hotel Venecia Palace może stać się przepiękną oprawą waszego wyjątkowe dnia. To aż 15 hektarowa posiadłość, która już na wejściu zachwyca pięknymi palmami, które nadają klimat temu miejscu, a dalej jest równie pięknie. Do dyspozycji są aż trzy sale, w których można wyczarować ślub i wesele marzeń, sala Wenecka, Pałac na Wodzie i Pałac Dożów.

Warto się tu zatrzymać i rozkoszować się klasycystycznym stylem połączonym z naturą. Możecie tu zorganizować ślub w stylu klasycznym, jak i plenerowym, z przepięknym widokiem na wodę.

To wyjątkowe miejsce zrobi wrażenie na każdym z przybyłych gości.

To, co wyróżnia ten hotel to również baza noclegowa, która oferuje swoim gościom wyjątkowe apartamenty, których standard robi wrażenie, znajdziecie tutaj aż 135 miejsc noclegowych, a dla Młodej Pary oczywiście apartament gratis.

Hotel dba również o wyśmienitą kuchnię, która zostanie dostosowana do wymagań nowożeńców. Wszystko zostanie dopracowane na ostatni guzik, a to za sprawą niezwykle utalentowanych wedding planerów, którzy są do waszej dyspozycji. Doradzą przy wyborzemenu, jak i zadbają o każdy detal dekoracji, sprawią, że to miejsce na długo zostanie w pamięci wszystkich przybyłych gości.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Dzięki malowniczej przyrodzie, która jest tutaj dopracowana i pielęgnowana w najmniejszym detalu, sesja fotograficzna to prawdziwa bajka, to wyjątkowe miejsce jest idealne do unikatowych zdjęć, które można wykonać podczas przyjęcia weselnego.

Fotograf Ślubny Hotel Venecia Palace

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

hotel

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.