Wesele w Villa Omnia w Warszawie

Villa Omnia to nowoczesne miejsce do zorganizowania ślubu i wesela w plenerze. Bliskość Warszawy i lotniska w Modlinie sprzyja, aby zorganizować tutaj wesele dla gości, którzy dojeżdżają z różnych stron Polski czy świata. Villa Omnia to również obiekt konferencyjno-biznesowy, który sprosta wymaganiom międzynarodowym. Położenie obiektu jest dodatkowym atutem dla konferencji zagranicznych.

Villa Omnia to też obiekt hotelowy. Wyjątkowe jasne wnętrza w nowoczesnym stylu skandynawskim. Znajduje się tutaj 17 pokoi, dla 2 lub 3 osób, suma gości, których możemy przenocować łącznie to 40 osób. Podczas różnych wydarzeń i konferencji, obiekt jest w stanie pomieścić do 300 osób. Znajdują się tutaj dwie sale szkoleniowe. Na powietrzu mamy do wykorzystania 1,5 hektarowy ogród, a także odkryty basen.

Nie możemy zapomnieć o przepysznej kuchni, z której serwowane są wyjątkowe dania. Po prostu mamy znakomitych kucharzy, którzy zdobędą serca, nawet wybrednych gości. Oferujemy też transport w obie strony z lotniska w Modlinie do hotelu dla biznesmenów, którzy są zmuszeni na czekanie za kolejnym lotem.

Sala weselna pomieści do 200 osób przy okrągłych stołach. Przestrzeń nadają duże okna i bliski kontakt z naturą. To piękne industrialne wnętrza, które zachwycą cię od pierwszego wejrzenia. Hotel wychodzi z promocyjną ofertą dla par, które mają zamiar ślubować od stycznia do połowy kwietnia. Cena za pakiet Silver zaczyna się od 220 zł, a najbogatsza oferta pakiet Platinum za 260 zł, a w nim apartament dla Pary Młodej i rodziców, a to nie wszystko.

Ślub plenerowy w Villa Omnia w wyszukanym stylu

Ślub plenerowy w hotelu Villa Omnia to sama przyjemność ze strony organizatorów. Pomożemy przy doborze podwykonawców i zadbamy o każdy szczegół, aby ten dzień został zapamiętany wyjątkowo. Dookoła zieleń, łąki i w samym środku cudowny ogród i przede wszystkim cisza, to idealne miejsce na ślub w plenerze.

Można zrelaksować się przy basenie, a także strefie relaksu na rozmowy z najbliższymi. To idealne miejsce na wykonanie sesji plenerowej w dniu ślubu, drzewa, ogród i industrialny hotel to cudowne połączenie. Wszystko w zasięgu ręki.

Fotograf Ślubny w Villa Omnia Warszawa

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.