Wesele w Restauracji La Barraca w Warszawie

Restauracja La Barraca to nowe, wyjątkowe miejsce w Warszawie, które może stworzyć wyjątkowy klimat waszego wesela. Para młoda może wybierać spośród 2 sal o łącznej powierzchni 600 m2, co daje niesamowita przestrzeń i możliwości na zorganizowanie wyjątkowego ślubu. Na miejscu znajdziecie wszystko, co potrzebne, aby zachwycić nawet najbardziej wymagające pary.

Restauracja oferuje:

• profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie wraz z realizacją
• sprzęt multimedialny
• pełną obsługę ze strony naszej kuchni
• obsługę kelnerską, oraz barmańską
• pełną obsługę techniczną
• bezpłatny parking
• przygotowanie scenografii odpowiadającej charakterowi danego przyjęcia
• pomoc przy tworzeniu scenariusza eventu
• pomoc w przygotowaniu pełnej dokumentacji fotograficznej i audio-wizualnej
• w pełni klimatyzowany obiekt
• niesamowity klimat i rodzinną atmosferę

To wszystko dla waszej dyspozycji na wyciągnięcie ręki, dzięki tak przygotowanej imprezie, wy możecie rozkoszować się tym dniem będąc pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Ślub w wyjątkowym stylu i klimacie

O wasze kupki smakowe zadba wyjątkowy kucharz, który może pochwalić się wyjątkowym smakiem i wieloletnim doświadczeniem. Ceny za osobę rozpoczynają się już od 240 zł.

Fotograf Ślubny w Restauracji La Barraca w Warszawie

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

La Barraca

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.