Rustykalne wesele w Stodole Wszystkich Świętych

To niebanalne miejsce zwane Oczyszczania Miejsce, znajduje się w powiecie Sochaczewskim w miejscowości Ludwików. Mieszczą się tu dwa niebanalne budynki Stodoła Wszystkich Świętych, na 10 hektarowym terenie. Jest to idealne miejsce na ślub plenerowy, rustykalny w stylu boho, czyli tam, gdzie natura gra pierwsze skrzypce.

Wyjątkowa architektura głównego budynku robi wrażenie od samego wejścia. Wszystko jest tu idealnie wpasowane w przyrodę, zbudowane tak, aby wyeksponować naturę w nietypowy, okazały sposób.

Główna sala Oczyszczalni mierzy 145m2 i jest połączona z 30-metrową jadalnią. Pomieszczenia można oddzielić ruchomą ścianką. Z sali, przez szklane, rozsuwane drzwi można przejść do tzw. Szklarni.

To duże 70m2, jasne i bardzo wysokie pomieszczenie. Idealne na wesele od 70 do 120 osób. Istnieje możliwość zwiększenia liczby gości, ale tylko wtedy gdy stoły będą ustawione na zewnątrz budynku – pod markizą.

Monumentalna, drewniana konstrukcja została pokryta płytami z poliwęglanu. Dzięki temu uzyskano maksimum światła i przestrzeni. Dodatkową atrakcją są przesuwane ściany boczne, które po zsunięciu otwierają budynek na otaczającą przyrodę.

Szklarnia dzięki zastosowaniu syberyjskiego pieca o nazwie Profesor – może być użytkowana także zimą. To wszystko robi wrażenie na gościach, a wesele, które odbywa się w takich okolicznościach przyrody, to niezapomniane przeżycie na długie lata.

Ślub plenerowy w Stodole Wszystkich Świętych

Jest możliwość wykupienia noclegu w jednym z 16 pokoi dwuosobowych w cenach od 200 zł ze śniadaniami, każdy pokój posiada łazienkę oraz podstawowe kosmetyki. Możliwe jest też wstawienie dostawek, przez co ilość miejsc noclegowych może ulec zwiększeniu.

Jeśli zdecydujecie się tutaj na organizację swojego wesela, to możecie być pewni, że będzie to wyjątkowe przeżycie. Możecie zorganizować tutaj ślub na świeżym powietrzu, z wyjątkową oprawą pięknej przyrody i dzięki wszelkim otaczającym detalom, sprawi, że będzie to ślub jak z bajki.

Fotograf Ślubny w Oczyszczalni Miejsce w Stodole Wszystkich Świętych

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

miejsce

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.