Wesele w Osadzie Młyńskiej blisko Warszawy

Niedaleko Warszawy, bo zaledwie 40 minut od stolicy Polski znajduje się bardzo klimatyczne miejsce Osada Młyńska, idealne na zorganizowanie ślubu w stylu boho.

Ta XV wieczna osada ma swój klimat, a właściciele tchnęli w nią nowe życie, wzbogacając o szereg udogodnień, które są niezbędne, aby zorganizować tutaj ślub jak z bajki.

Obecnie Osada ta mieści się na 7 hektarowym polu, na którym znajdziecie 10 zabytkowych budynków otoczonych murem, który jest pozostałością po cukrowni.

Odpowiednie oświetlenie budynku sprawia, że wieczorami panuje tutaj bajeczny klimat. Zadbane tereny zielone, łąki i historyczny klimat sprawiają, że chce się tutaj przebywać.

To niebanalne tło jest wyjątkowe i świetnie sprawdza się na ślubnych zdjęciach

Gospodarze dołożą wszelkich starań, aby pomóc Wam zorganizować wasz wyjątkowy dzień. Bogaci w doświadczenie służą radą i pomocą, aby stworzyć dla was wyjątkowy klimat i podkreślić walory tego urokliwego miejsca. Natura, to idelane określenie tego miejsca.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Klimatyczna Stodoła to miejsce, które pomieści nawet 250 osób. Jej urok i aranżacja zrobi wrażenie na każdym przybyłym gościu. Szef kuchni również dołoży wszelkich starań, aby menu weselne było nie tylko smaczne, ale też pięknie wyglądało. Warto przekonać się na własne oczy i zajrzeć w to urokliwe miejsce, a na pewno poczujecie się tutaj swojsko.

Fotograf Ślubny Osada Młyńska koło Warszawy

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.