Wesele w Pałacu Borku Strzelińskich

Wesele w bardzo klasycznym stylu, w pięknej sali, pełnej elegancji i uroku może odbyć się tylko w Pałacu Borku Strzelińskich w miejscowości Borek Strzelińskich. Pałac posiada bogatą długą historię, a dzięki renowacji, utrzymuje swój styl i elegancję. Niewątpliwie istotny jest fakt, że pałac mieści się niedaleko drogi E40, prowadzącej do Wrocławia.

Ten duży obiekt z pięknym otaczającym go parkiem robi wrażenie. Do dyspozycji przyszłych par młodych jest piękna sala, a także specjalnie przygotowany ekskluzywny apartament. Okrągłe, eleganckie stoły, oraz cała oprawa florystyczna, sprawiają, że przyjęcie weselne nabiera tutaj wyjątkowego znaczenia i uroku. Wystrój sali zadowoli najbardziej wymagających klientów. Menu weselne to idealne połączenie smaku i gustu, przygotowane przez nasze profesjonalne zaplecze gastronomiczne, może być rozbudowane wedle upodobań klienta. Oprócz 13 pokoi hotelowych z osobnymi łazienkami, w których może nocować 50 osób, jest widok z okien na pałacowy park, który sprzyja odpoczynkowi i regeneracji.

Jeśli zdecydujecie się tutaj na organizację swojego wesela, to możecie być pewni, że będzie to wyjątkowe przeżycie. Możecie zorganizować tutaj ślub na świeżym powietrzu, z wyjątkową oprawą pięknej przyrody i dzięki wszelkim otaczającym detalom, sprawi, że będzie to ślub jak z bajki. Na malowniczych hektarach jest bardzo klimatyczny park oraz fontanna. W samym obiekcie znajdziecie do dyspozycji salę weselną, śniadaniową, bankietową oraz hotel dla gości. Jako przyszła Para Młoda możecie decydować o wystroju sali i całego menu nie zapominając o oprawie florystycznej.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Pałac w Borku Strzelińskich jest idealnym miejscem na zorganizowanie wesela na luzie i świeżym powietrzu lub w formie tradycyjnej na sali. Decyzja należy do Was, a jest w czym wybierać. Menu wesele może zostać rozbudowane według własnych upodobań. Jeśli planujecie wesele z rozmachem, to miejsce idealnie się tutaj sprawdzi, a młodzi na długo zapamiętają ten jeden z najważniejszych dni w życiu.

Fotograf Ślubny w Pałacu Borku Strzelińskich

To wyjątkowe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu. Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

palac

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.