Wesele w Pałacu Konary

Jeśli marzy Wam się ślub jak z bajki w pałacowym klimacie, to koniecznie musicie odwiedzić Pałac w Konarach. Ten XVIII wieczny budynek zachował swój niepowtarzalny klimat, a jednocześnie został wyposażony w szereg udogodnień, które sprawia, że ślub, który się tutaj odbędzie, będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Pałac w Konarach to hotel położony w malowniczej części województwa świętokrzyskiego. Znajduje się przy drodze krajowej nr 73, w pobliżu uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój.

Piękna sala balowa tylko czeka na nowych gości. Możecie skorzystać z usług dekoratorki, która wydobędzie z jej wnętrza jeszcze więcej i sprawi, że otoczenie będzie wyjątkowe.

Jeśli marzycie o nowocześniejszym wydaniu, możecie śmiało przedstawić swoje oczekiwania, nowoczesna foto-budka, dekoracja światłem, piękne kwiatowe detale to wszystko jest w zasięgu ręki.

Sala balowa pomieści do 150 osób, a otaczający ją ogród jest niezwykłą oazą spokoju i relaksu, w której to może odbyć się klimatyczny ślub w plenerze.

Hotel dysponuje wygodnymi pokojami dla gości, którzy w ciszy i spokoju mogą wypocząć po udanej imprezie weselnej. Do dyspozycji gości jest 20 pokoi 2-osobowych, wyposażonych a przede wszystkim niezwykle klimatycznych i wygodnych.

Ślub plenerowy w romantycznym miejscu i klimacie

Szef kuchni dołoży wszelkich starań, aby dania wydawane podczas wesela nie tylko były pyszne, ale pięknie wyglądały. Można liczyć na jego wieloletnie doświadczenie i pomysłowość.

Fotograf Ślubny w Pałacu Konary

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.