Wesele w Pałacu Zdunowo w Załuskach

Jeśli szukacie klimatycznego miejsca w stylu lat 20-tych to Pałac Zdunowo jest idealnym wyborem. Pałac ten mieści się niedaleko samej Warszawy w miejscowości Zdunowo, w gminie Załuski w powiecie płońskim. Klimat, który tu zastaniecie, przeniesie was w te cudowne piękne lata, pełne elegancji i szyku. Każdy detal Pałacu jest niezwykły i tworzy subtelną, klimatyczną całość.

Otoczenie pałacu jest równie dobrze zadbane i pielęgnowane tak jak i jego wnętrze. To idealne miejsce na letni plenerowy ślub, który zachwyci wszystkich gości, a ci, którzy planują uroczystość w zimowe miesiące również się nie zawiodą, bo Pałac Zdunowo to przepiękne wnętrza, które sprawią, że każdy ślub tutaj zorganizowany to będzie niezapomniane wydarzenie.

Do waszej dyspozycji jest aż 21 stylowych pokoi dla 47 osób, można tutaj śmiało zorganizować wesela do 130 osób w jednej z sali, do 150 osób w dwóch salach, a latem do waszej dyspozycji jest niezwykle elegancki pawilon z drewnianym parkietem, który pomieści do 200 osób.

Możecie liczyć na profesjonalną pomoc menadżera, który wysłucha i spełni praktycznie każde wasze oczekiwania, zadba o dodatki, będzie czuwać nad wszystkim, abyście wy mogli rozkoszować się tym miejscem i sobą.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Oczywiście sami dobierzecie menu, według waszych oczekiwań, kucharz zadba o to, aby każde danie nie tylko wyglądało, ale przede wszystkim smakowało niesamowicie, więc będzie to uczta nie tylko dla ciała, a także dla duszy.

Fotograf Ślubny w Pałacu Zdunowo

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

palac

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.