Wesele w hotelu Platinum Palace

Ten wyjątkowy obiekt hotelowy Platinum Palace położony jest w historycznej części Wrocławia, blisko zabytkowego Parku Południowego. Całkowicie odrestaurowany XIX wieczny Pałac, to wyjątkowy zadbany hotel, który może stać się pięknym tłem dla waszego wesela.

Hotel Platinum Palace oferuje aż 92 miejsca noclegowe w gustownie urządzonych, przestronnych pokojach gościnnych. Każdy gość, który będzie miał okazję spędzić tutaj noc, na pewno długo ja zapamięta. Pokoje te przenoszą nas, w inny wymiar nie tracąc przy tym funkcjonalności i dobrego gustu.

Oferta hotelowa wzbogacona jest o strefę relaksu. Wellness & Spa to kameralne miejsce, gdzie znajdziesz łaźnię parową, saunę fińską, jacuzzi, centrum fitness, zabiegi na ciało, a także wellness & spa party, czyli wieczory panieńskie i kawalerskie. W otoczeniu hotelu znajduje się urokliwy park Południowy, który dodatkowo potęguje urok tego wyjątkowego miejsca, oraz rynek, to zaledwie 15 minut drogi.

Restauracja hotelu to również wyjątkowe miejsce. Wystrojem idealnie wpasowuje się w stylistykę hotelu, a dodatkowo można tu naprawdę smacznie zjeść. Doświadczenie personelu sprawia, że każde wesele, które się tu odbędzie, będzie perfekcyjnie przygotowane, a serwowane dania zaskoczą nawet tych najbardziej wymagających gości. Od samego początku będzie Wam towarzyszyć specjalny doradca, który pomoże zorganizować i doradzi w każdej kwestii związanej z organizowaniem wesela w tym wyjątkowym miejscu.

Przed zorganizowaniem wesela będziecie mogli degustować menu weselne, dzięki czemu dobierzecie wszystkie dania według własnych upodobań. Otrzymacie również pomoc w zakresie usług dodatkowych jak zespół muzyczny, florysta. Stylowe wnętrza hotelu, idealne pasują do ślubnej sesji zdjęciowej, którą możecie wykonać w obiekcie. Cena za uroczysty obiad weselny zaczyna się od 179 zł za osobę, natomiast za przyjęcie weselne cena od 299 zł za osobę.

 

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Hotel Platinum Palace we Wrocławiu organizuje również śluby cywilne w cudnym XIX wiecznym Pałacu. Sceneria dopasowana jest zarówno do wnętrz, jak i całego wystroju, który dopracowany jest z naszą przyszłą parą młodą. Ślub w hotelu lub plenerowy w otoczeniu zieleni ? Jak najbardziej. Specjalizujemy się w ślubach plenerowych na terenie pałacu. Jeśli myślicie o ślubie w tygodniu, to warto skorzystać z oferty od poniedziałku do czwartku, to możecie skorzystać z rabatu 20%.

Fotograf Ślubny Platinum Palace w hotelu Wrocław

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.