Wesele w Restauracji Szaffran - Hotel Węgierki

Restauracja Szaffran położona jest w Węgierkach, w województwie wielkopolskim na głównej trasie przelotowej Września-Słupca-Konin, około 50 km od Poznania. Budynek od razu zwraca na siebie uwagę, niebanalnym kształtem i wyglądem. To tutaj nowoczesność idealnie łączy się z przytulnym wnętrzem. To idealne miejsce na organizację swojego wesela.

Dbałość o estetykę oraz wyjątkowa kuchnia, gdzie posiłki przygotowywane są z ekologicznych produktów, sprawiają, że każde przyjęcie, które się tu odbywa jest niezwykłym wydarzeniem.

Przestronna, klimatyzowana sala weselna pomieści 110 osób. Jej jasne, nowoczesne wnętrze to urok sam w sobie, do tego elegancki wystrój stołów z porcelanową zastawą sprawia, że każdy gość poczuje się tutaj wyjątkowo.

Restauracja oferuje również możliwość skorzystania z profesjonalnego wedding plannera, który wysłucha i spełni każdą zachciankę Młodej Pary. Menu weselne rozpoczyna się już od 140 zł/os. i można je dowolnie modyfikować, zgodnie z własnymi gustami.

Fotograf Ślubny Restauracja Szaffran koło Wrześni

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Restauracja

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.