Wesele w Skansen Bicz Stare Miasto

Wesele w typowo rustykalnym stylu ostatnio stało się bardzo modne, więc jeśli lubicie takie klimaty, a dodatkowo chcecie po obcować z urokami dawnej wsi to koniecznie musicie obejrzeć i zwiedzić Skansen Bicz w miejscowości Bicz ok. 15 km od Konina.

Obiekt ten znajduje się w bardzo malowniczej części południowej wielkopolski, w ciszy i spokoju możecie rozkoszować się pięknem otaczającej przyrody, a dodatkowo zorganizować imprezę weselną, która na pewno, każdemu, zapadnie głęboko w pamięć.

Miłośników historii zainteresuje niepowtarzalny park etnograficzny, w którym ujrzymy ponad 10 tysięcy unikatowych eksponatów, 200-letnie wiatraki “koźlaki”, domek winiarski, drewniane chałupy pokryte strzechą z oryginalnym wnętrzem sprzed lat, muzeum rolnictwa, w którym znajduje się pierwszy powojenny ciągnik Ursus C 45, młocarnie, konne wozy strażackie oraz armatę wiwatową.

Jeśli zdecydujecie się tutaj na organizację swojego wesela, to możecie być pewni, że będzie to wyjątkowe przeżycie. Możecie zorganizować tutaj ślub na świeżym powietrzu, z wyjątkową oprawą pięknej przyrody i dzięki wszelkim otaczającym detalom, sprawi, że będzie to ślub jak z bajki.

Na malowniczych dziesięciu hektarach znajdziecie do dyspozycji chatę grillową, chatę biesiadną, salę weselną, bankietową oraz hotel dla gości.
Jako przyszła Para Młoda możecie decydować o wystroju sali i całego menu nie zapominając o oprawie florystycznej i muzycznej.

Elegancko czy bardziej biesiadne?

Niepowtarzalna chata biesiadna jest idealnym miejscem na zorganizowanie wesela na luzie i świeżym powietrzu lub w formie tradycyjnej na jednej z sal. Decyzja należy do Was, a jest w czym wybierać.

Menu wesele zaczyna się od 195 zł za osobę i może zostać rozbudowane według własnych upodobań. Jeśli wolicie wesele z rozmachem, do Waszej dyspozycji jest piękna sala diamentowa, utrzymana w waniliowej kolorystyce, z eleganckimi, kryształowymi żyrandolami, która pomieści do 250 osób.

Jeśli natomiast planujecie skromniejszy ślub na ok. 100 osób to możecie wynająć salę kominkową, gdzie zachwyca drewniane wnętrze z kunsztownymi zdobieniami, idealna na klimatyczne, mniejsze przyjęcie weselne. Jest również możliwość wynajęcia Chaty Biesiadnej, która w wyjątkowy sposób ugości do 150 osób.

Fotograf Ślubny Skansen Bicz

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że zatrzymamy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.