Wesele w Spichlerzu Galowice blisko Wrocławia

Wesele w muzeum, tak to możliwe, takie rozwiązanie znajdziecie w wyjątkowym miejscu jakim jest Spichlerz Galowice, zaledwie 9 km od Wrocławia w małej miejscowości Galowice. To tutaj znajduje się wyjątkowa sala weselna, która ma ponad 300-letnią tradycje, ale wszystko, co się w niej znajduje, jest na najwyższym poziomie.

Atrakcji jest tutaj naprawdę wiele, goście odwiedzający to miejsce mogą wybierać spośród:

– przejażdżki bryczką
– oryginalnej konnej kuchni polowej, powóz z 1905 roku ciągle służy!
– piec chlebowy – ceremonia wypiekania chleba
– bulodrom – profesjonalne boisko do gry w bule
– miejsce na ognisko z siedziskami

Z pewnością miejsce to zasługuje na uwagę, łączy w sobie sielski klimat i urokliwą elegancję.

Do dyspozycji gości są dwie większe sale Sala Dyliżansowa i Sala Plenerowa, każda z nich pomieści do 115 gości, jeśli natomiast marzycie o kameralnym ślubie do 40 osób to znajdująca się tutaj urokliwa kawiarnia jest idealnym miejscem na nieco mniejsze, przyjęcie weselne.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Nie bez znaczenia jest fakt, że nie organizuje się tutaj więcej niż jednego przyjęcia weselnego, wiec możecie liczyć, że nikt nie zakłóci waszego wyjątkowego dnia, a goście weselni będą mogli bez przeszkód rozkoszować się otaczającą zielenią i wyjątkowym klimatem tego miejsca.

Kucharz zatroszczy się o wasze kubki smakowe, razem stworzycie wyjątkowe menu, które z pewnością będzie wykwintne i smaczne.

Fotograf Ślubny Spichlerz Galowice koło Wrocławia

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Spichlerz

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.