Wesele w Starym Folwarku w Machnicach

Cudowne i klimatyczne miejsce na wesele Stary Folwark w Machnicach, znajdziecie już 15 km za Wrocławiem, z dala od szumu samochodów i zgiełku miasta, tutaj poczujecie spokój w otoczeniu malowniczej przyrody, możecie napawać się pięknem natury, który daje tyle możliwości.

Malownicze Wzgórze Trzebnickie i sąsiedztwo XVIII – wiecznego Pałacu to wręcz idealne miejsce na ślub jak z bajki. Jeśli marzycie o ślubie w plenerze, to jest to idealne miejsce, mnóstwo terenów zielonych, które można wspaniale zaaranżować, nadając temu miejscu jeszcze większego, spektakularnego wyglądu.

Kompleks Starego Folwarku to aż 2 hotele co daje w sumie aż 100 miejsc noclegowych i powiechrznię aż 1800 m kw. Sala Bankietowa Starego Folwarku może ugościć nawet 210 osób, a piękne tereny zielone dają miejsce do wypoczynku i relaksu.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że szef kuchni spełni prawie każde wasze oczekiwania względem weselnego menu. Jego wieloletnie doświadczenie sprawi, że każda potrawa to wyjątkowe doznania nie tylko smakowe, ale i wizualne.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Właścicielka tego urokliwego miejsca zapewnia, że jeśli tylko Para Młoda tego sobie życzy, wszystkie przygotowania można powierzyć im, jako że współpracują z bardzo wieloma podwykonawcami, są w stanie zagwarantować i zorganizować ślub waszych marzeń, tak abyście wy poczuli się wyjątkowo.

Jest nawet możliwość zorganizować tzw. „ślubu dla dorosłych” co oznacza osobna strefę dla dzieci, które mają zagwarantowany specjalny catering, animację, a nawet opiekunkę, która będzie czuwać nad nimi w nocy, tak aby rodzice w pełni mogli rozkoszować się weselnym klimatem

Fotograf Ślubny Stary Folwark w Machnicach

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

folwark

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.