Wesele w Stodole Hacjenda Dolina Żab w Dębnikach k. Strzelina

Jeśli marzysz o sielskim klimacie, pachnącym drewnem, sianem, łąką, warto zatrzymać się i obejrzeć ofertę Doliny Żab u stóp wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich, tylko 40 min drogi od Wrocławia.

To wyjątkowe miejsce idealnie komponuje się w ślub w stylu boho, urokliwa Hacjenda zachęca i przyciąga wyjątkowym klimatem.

Cudowne otoczenie, rozległe tereny zielone dają wrażenie przestrzeni, gdzie można wypocząć i zrelaksować się tak blisko natury.

Do dyspozycji Pary Młodej są trzy sale: bankietowa, kominkowa, na mniejsze kameralne wesele i niezwykła stodoła weselna, która pomieści nawet do 200 osób.

Gospodarze zapewniają możliwość zorganizowania tutaj poprawiny na łonie natury, przy grillu, w zgodzie z naturą. To na pewno przypadnie do gustu przybyłym gościom, którzy kochają naturę i ten wyjątkowy klimat, jaki można tutaj stworzyć.

Oczywiście kucharze staja na wysokości zadania i gwarantują, że menu weselne będzie dostosowane do wymagań Pary Młodej, ich wieloletnie doświadczenie przekłada się na dania, które wychodzą z ich kuchni, każde z nich to wyjątkowe wydarzenie i smakowita uczta dla wszystkich przybyłych gości.

Rustykalny ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Ślub w stylu eko, boho czy po prostu biesiada w najpiękniejszym otoczeniu zieleni i lasu, idealnie wpasuje się w klimat tego urokliwego miejsca.

Fotograf Ślubny Hacjenda Dolina Żab Dębniki

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.