Wesele we Wrzosowym Zakątku pod Warszawą

Każda Para Młoda, która kocha wrzosy, ich zapach, kolor musi odwiedzić to miejsce. Wrzosowy zakątek mieści się z dala od miejskiego zgiełku, przez co tworzy niesamowity, spokojny, sielski klimat, a to wszystko tuż pod Warszawą w malowniczej części Łomianek. Obiekt ten jest niezwykły i został wpisany na listę zabytków.

Właściciele tego obiektu dają pełna swobodę w dobraniu każdego detalu imprezy.

Dwa osobne wejścia, szatnia na 100 osób, 2 osobne toalety dla gości, pokój dla Pary Młodej, bujny wrzosowy ogród i przestronna altana to kilka atutów tego urokliwego miejsca.

Sala, jak i ogród może tworzyć wyjątkowy klimat waszego wymarzonego dnia i pomieści nawet do 120 gości idealne wpisuje się w rustykalny ślub, który na długo zostanie w pamięci gości.

Ślub plenerowy w rustykalnym klimacie

Cały klimat przepięknego ogrodu sprzyja wypoczynku i świetnie sprawdza się na klimatycznyślub, nietuzinkowy, który na fotografiach tworzy niesamowity klimat.

Fotograf Ślubny Wrzosowy Zakątek Łomianki pod Warszawą

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

wrzosowy

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.