Wesele w Zaciszu Anny Korcz w Pomiechówku pod Warszawą

Zacisze Anny Korcz to niezwykłe miejsce i sala weselna, położona w Pomiechówku pod Warszawą na 5,5 hektarowej ziemi, otoczona pięknymi krajobrazami nad rzeką Wkrą. Sala ta pomieści nawet 300 osób, a dowolność jej aranżacji daje niesamowite pole do popisu. Cudowny ślub plenerowy, bajkowe otoczenie i oczywiście wyśmienita kuchnia, to zasługuje na wyróżnienie. Nie bez znaczenia jest również fakt, że sala ta posiada własne ujęcie wody oraz zasilanie, więc żadne klęski żywiołowe nie są jej straszne.

Idealnie wkomponuje się tutaj ślub w stylu boho, jakże ostatnio popularny i efektowny.

Dywany kwiatowe, urokliwe girlandy, światełka to wszystko wpływa na klimat tego miejsca i podkreśla jego walory w niesamowity sposób, chyba nie ma fotografa, który by się nie zachwycił prostotą i urokiem tego miejsca.

Zacisze Anny Korcz emanuje niesamowitą energią, cisza i spokojem co idealnie komponuje się ze stylem boho. Wszystkie Pary Młode, które szukają, spokojnego, wyciszonego miejsca na swój ślub koniecznie powinny tutaj zawitać. Do najbliższej szosy jest 2,5 km więc nie ma możliwości, aby szum samochodów zakłócił niesamowitą ciszę i magie, jaka tutaj panuje.

Ślub plenerowy rustykalny lub w stylu boho na łonie natury

Kucharze są w stanie wyczarować każde danie, jakie Para Młoda sobie zażyczy, dlatego nie ma tutaj ceny na przysłowiowy „talerzyk”, wszystko ustalane jest indywidualnie, tak aby w pełni zadowolić każda Parę Młodą.

Fotograf Ślubny Zacisze Anny Korcz Pomiechówek pod Warszawą

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

anny korcz

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.