Wesele w Zamku Topacz w Kobierzycach

Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca na wesele, a w dodatku tuż niedaleko Wrocławia, lotniska i autostrady A2 to Zamek Topacz jest idealnym rozwiązaniem. To miejsce łączy w sobie zarówno historię, jak i nowoczesność, wnętrze jest niezwykle bogate i oferuje Parom Młodym niezapomniane przeżycia, a wszystkim odwiedzającym gościom szeroki zakres usług.

W zamku tym możecie odpocząć i zrelaksować się w wyjątkowym i niepowtarzalnym Art. Spa, gdzie w otoczeniu sztuki możecie zrelaksować się podczas szerokiej gamy zabiegów, jakie oferuje hotel. Myślę, że każda Para Młoda zasługuje na takie luksusy.

Zamek ten oferuje aż 3 sale, które idealnie spełnia wszelkie oczekiwania Pary Młodej, zarówno tych, którzy marzą o wytwornym przyjęciu, pełnym klasy i elegancji, jak i tych, którzy w mniejszym, gronie, kameralnie pragną świętować swój wyjątkowy dzień.

Zamek oferuje również różnorodne trzy restauracje, gdzie znakomity kucharz tworzy niesamowite dania ze znanych już przepisów polskiej gastronomi, każdy gość weselny będzie pod wrażeniem, w jaki sposób serwowane są dania, a przede wszystkim będzie rozkoszował się ich niebanalnym smakiem i aromatem.

Ślub plenerowy w wyszukanym stylu i klimacie

Goście weselni również nie będą rozczarowani bazą noclegową, która jest niezwykle szeroka i zaspokoi wszelkie oczekiwania, również tych małych gości weselnych, dla których przygotowane są specjalne atrakcje i udogodnienia w pokojach.

Fotograf Ślubny Zamek Topacz koło Wrocławia

To niezwykłe miejsce, zasługuje, aby wyjątkowo je uwiecznić na fotografiach, dlatego, jeśli wybierzecie nas jako fotografów na swoje wesele, możecie być pewni, że uwiecznimy na zdjęciach wszystkie te piękne detale, jakie się pojawią w dniu ślubu.

Oczywiście najważniejsi jesteście Wy, ale w tak pięknym otoczeniu, Wasza historia zyska dodatkową wartość, pięknego, klimatycznego otoczenia, które na pewno docenicie i z chęcią, często będziecie wracać do tych fotografii.

Jesteśmy parą fotografów, która posiada już spore doświadczenie na rynku, jako że fotografujemy w duecie, jesteśmy pewni, że nic nam nie umknie i zachowamy w kadrach, każdy detal, szczegół, każdą emocję, jaka Wam będzie tego dnia towarzyszyć.

Lubimy rozmawiać, jeśli potrzeba również doradzać no i oczywiście obserwować, aby stworzona przez nas Wasza historia, była wyjątkowa i niezapomniana.

Jesteśmy małżeństwem, które doskonale się rozumie i uzupełnia, to się dotyczy również fotografii.

Otrzymacie od nas materiał, który będzie wywoływał emocje i będzie pamiątką na resztę życia, bo do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale bez niepotrzebnego nadęcia, więc spokojnie możecie nas o wszystko wypytać, wypić kawkę lub coś innego, po prostu miło spędzić czas.

Cena reportażu rozpoczyna się od 5000 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do nas po więcej informacji i zapoznanie się z naszym portfolio.