Wesele w Skansen Bicz

Natalia i Krzysztof na swoją uroczystość wybrali piękne miejsce, a dokładnie zrobili wesele w Skansen Bicz. Rustykalny styl, stara chata, wiejski klimat w stu procentach oryginalny, dał niesamowity efekt.

Dawno już marzyliśmy o takim klimacie i dzięki Natalii i Krzyśkowi udało nam się sfotografować to niesamowite miejsce, jakim jest Skansen Bicz, która swą nazwę zawdzięcza małej miejscowości o nazwie Bicz. Mnóstwo urzekających detali tworzących spójną całość tak pokrótce można opisać to miejsce.

Fotograf ślubny Skansen Bicz

Ślub odbył się w Kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Koninie. Piękne dekoracje wykonała firma Magic Decor. Wszystko było bardzo przemyślane i spójne począwszy od dekoracji kościelnych poprzez urzekającą suknie Panny Młodej, którą zaprojektowała Karolina Twardowska z Karolina Twardowska Atelier, całości dopełnił idealny, mocny makijaż Natalii, który na zdjęciach, jak i w rzeczywistości wyglądał zjawiskowo, aż ciężko sobie wyobrazić, że to wszystko było zorganizowane w bardzo krótkim czasie.

Jak mówi Natalia, oni są taką parą, która wszystko robi na ostatni moment, jednak jak widać i w krótkim czasie można zorganizować coś naprawdę pięknego. Pogody niestety się nie wybiera i nie ma się na nią wpływu, dlatego byliśmy zmuszeni do fotografowania w dość ekstremalnych warunkach, ale i tak cała uroczystość wypadła urzekająco.

Nie można zapomnieć o emocjach, jakie towarzyszyły nam tego dnia, a było ich naprawdę wiele, były łzy wzruszenia, ale i też wielka radość i naprawdę świetna zabawa. Zapraszamy do oglądania galerii, wypełnionej cudownymi, klimatycznymi detalami a przede wszystkim pięknymi emocjami. Na sesję plenerową wybraliśmy naturę, nie mogło być inaczej, las, łąki i cudny zachód słońca.