Fotograf ślubny Warszawa

Ślub i wesele Ewy i Adriana na długo zapamiętany i to z kilku powodów. Po pierwsze to niezwykle przesympatyczna para, która jak na siebie patrzyła, to widać było jak wielkim uczuciem siebie darzą i szczerze mówiąc, aż przechodził po nas dreszcz ich emocji, oni mieli to coś, oni naprawdę są dla siebie stworzeni i niezwykle nam miło, że to my mogliśmy uwiecznić na zdjęciach ten wyjątkowy dzień w ich życiu.

W domu unosił się cudowny zapach zupy pomidorowej, którą przygotowała mama Panny Młodej i która jak się okazało jest jej specjalnością, więc nie mogło jej zabraknąć w tym szczególnym dniu. I chociaż oczekiwanie na Pana Młodego trochę się przeciągało, co jak potwierdziła Ewa, to specjalność Adriana, wszystko inne było już na czas i wręcz perfekcyjne.

Sam ślub też był wyjątkowy, bo łączył dwa wyznania, katolicyzm z wyznaniem prawosławnym, i powiem szczerze, że pierwszy raz byliśmy świadkiem tak cudownej uroczystości, która połączyła dwoje, zakochanych w sobie ludzi. Miłość nie zna granic i ten ślub jest tego pięknym przykładem. Pełna wzruszeń uroczystość była dla nas niezwykłym przeżyciem. Po uroczystości skorzystaliśmy z pięknego słońca i niezwykle ciepłej końcówce lata i udało się nam zrealizować krótki plener w pobliskim parku. Szybki plener, ale jakie efekty! Tej parze naprawdę niewiele trzeba było podpowiadać, aby kadry wyszły piękne i pełne miłości. Cudowne słońce i cudowni Oni.

Wesele w Hotelu Mansor

Samo wesele odbyło się w pałacowym klimacie w pięknym hotelu Mansor z Ząbkach pod Warszawą. Cała sala wyglądała niezwykle okazale, a sam pierwszy taniec to kolejny punkt wesela, który potwierdził, że to niezwykła para. Dopracowany w każdym szczególe, precyzyjny, ale przede wszystkim niezwykle emocjonujący, wywarł wrażenie na każdym przybyłym gościu. Rodzina pary młodej również nie pozostała w tyle i już od samego początku okupowała parkiet, kiedy tylko zespół rozpoczął zabawę. Naprawdę dało się odczuć, że z parkietu płynęło dużo radości z tego, że te dwie rodziny się połączyły. Dziękujemy wam kochani, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego wydarzenia.

Dziękujemy za tak rodzinną i ciepłą atmosferę, która tego dnia nas otaczała i sprawiła, że nasza praca to była czysta przyjemność.
Ta miłość, która biła z ich oczu to było to coś!
A jak wyglądał ich plener, zobaczcie tutaj – sesja plenerowa na Górze Zborów.

 

A tutaj na sam koniec, jedno z ostatnich ujęć z naszymi zakochanymi, a w tle cała rodzina. Zobaczcie też plener i kilka ujęć na naszym Instagramie.

Szukasz fotografii i filmu na swój ślub ?

Jeśli spodobały się Wam nasze zdjęcia, to zapraszamy do kontaktu, mamy jeszcze kilka wolnych terminów. Napiszcie swoją datę ślubu, miejsce i kilka słów o sobie w formularzu, a my odeślemy szczegółową ofertę.