Ania i Witek to ta para, z którą pierwsze spotkanie odbyło się za pomocą Internetu, jest to wspaniałe narzędzie pracy, które pozwala nam na spotykanie się z Wami mimo dzielących nas odległości. Rozmowa czy to mailowa, czy na skypie przebiegła tak dobrze, że wiedzieliśmy, że nadajemy na tych samych falach i współpraca z Wami to będzie czysta przyjemność.

Był czas, aby zaraz po przygotowaniach zrobić krótki plener w drodze do kościoła, pogoda była wymarzona, dlatego nie mogliśmy takiej okazji przegapić, w skrócie, zieleń, las, słońce. Wystarczy nam dosłownie kilka chwil, aby uwiecznić ten moment, zarówno zdjęciowy, jak i filmowy.

Ślub odbył się w Bralinie w Kościele św. Anny, a przyjęcie weselne w Motelu Pod Borem. Całą imprezę rozkręcał niesamowity zespół Kormorany, których z czystym sumieniem polecamy.

To był naprawdę niesamowity ślub i wesele, powstało wiele pięknych kadrów, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za energię i mini koncert na żywo, który wykonał Pan Młody wraz ze swoim zespołem.