Dlaczego zimowa sesja narzeczeńska ? Zima to urokliwa pora roku, wiedzieliśmy o tym zawsze, ale jakoś tak wcześniej się nie złożyło, żeby taką zimową aurę wykorzystać podczas sesji narzeczeńskiej. Na szczęście w tym roku się udało i to z tak cudowną parą, jaka jest nasza przyszła para młoda, czyli Martyna i Rafał. Było, delikatnie mówiąc rześko, ale my nie staliśmy w miejscu. Idealne miejsce na zdjęcia i spacery, wszystko to w Puszczy Bieniszewskiej w pobliżu Kazimierza Biskupiego.

Sesja narzeczeńska w zimowej scenerii

Za pierwszy punkt naszej sesji obraliśmy pomost, słońce przebijało się pięknie przez drzewa, jest to miejsce bardzo często odwiedzane przez fotografów ślubnych. Piękna sceneria zimowa tylko podbiła wyjątkowy klimat tych zdjęć. Było dużo przytulania, patrzenia sobie w oczy i szeptania czułych słów do ucha, to wszystko sprawiło, że temperatura bliska zeru, w żaden sposób nam nie przeszkadzała.

Taka sesja jest bardziej dynamiczna, jeśli chodzi o ruch, natomiast postoje są krótkie, tylko po to, aby wykonać kilka ujęć razem czy osobnych portretów. Dobrym pomysłem przy niskiej temperaturze są ujęcia w biegu, od razu robi się cieplej. Uwielbiamy wiatr we włosach, uśmiech na twarzach, to sprawia, że nasza fotografia jest naturalna i pełna emocji.

Warto zabezpieczyć się w termos z gorącą kawą czy herbatą, która w czasie dłuższej sesji odpowiednio nas rozgrzeje i pobudzi. Nie zapominajcie o czapkach, szalach i rękawiczkach, mogą dodać koloru do waszej zimowej stylizacji. Jeśli chodzi o stroje na sesji zimowej, to podpowiadamy, że warto zabrać grubsze swetry, ciepły koc wtedy na moment można ściągnąć kurtki i zrobić kilka ujęć w nieco innej stylizacji.

sesja narzeczenska

Martyna i Rafał przyznali, że to ich pierwszy raz przed aparatem i trochę się stresują, ale jak widać, świetnie dali sobie radę. Muszę przyznać, że szybko złapaliśmy wspólny klimat, przez co czas, tak szybko nam upłyną, a efektem tego jest na prawdę mnóstwo klimatycznych zimowych ujęć.

Szukasz fotografa i filmowca na swój ślub ?

Jeśli spodobały się Wam nasze zdjęcia lub teledysk ślubny, to zapraszamy do kontaktu, mamy jeszcze kilka wolnych terminów. Napiszcie swoją datę ślubu, miejsce i kilka słów o sobie w formularzu, a my odeślemy szczegółową ofertę.